Miroslav Kaplan - moderátor

Firemní večírek a hudba patří neodlučitelně k sobě, a jelikož se na firemním večírku schází nejen vaši kolegové, ale i vaši šéfové, chcete, aby vše proběhlo hladce a hudba ladila všem přítomným.
Diskotéka na firemním večírku není totéž, co diskotéka pro teenagery. Zde se scházejí vaši zaměstnanci, kolegové, obchodní partneři. Právě takovému publiku je nutné hudbu přizpůsobit. Široký repertoár a schopnost vhodně skloubit hudbu a slovo je základní dovednost Dj a moderátora na profesionální úrovni.
Kapela hraje, ale nevyhovuje vám repertoár? Na změnu je už bohužel pozdě. Diskžokej jen vymění CD dle vašeho přání a párty pokračuje.
Chcete se v klidu pobavit a ne jen překřikovat kapelu? DJ stáhne hlasitost, kapela bohužel ubrat nemůže.
K dispozici je vám archiv s více než 1000 nejznámějších skladeb především populární hudby. Hity ze 60.- 90.let, současné hity i české a slovenské písničky. Kvalitní aparatura zajistí dobrou srozumitelnost řečníků i výborný zvuk reprodukované hudby. Atmosféru podpoří profesionální LED světelné efekty. Hudbu můžete využít i jen pro dokreslení příjemné atmosféry, ale také pro volnou zábavu s tancem.
Mezi mé klienty patří významné firmy, tak i domy dětí a mládeže. Na akcích spolupracuji i s několika produkčními společnostmi a každé akci umím přizpůsobit hudební žánr a styl vystupování podle požadavků klienta.